Sayfalar

Melekler ve Şeytanlar _ Angels & Demons (2009)

Kitap : Melekler ve Şeytanlar
Yazar : Dan Brown
Yayınevi : Altın Kitaplar
Basım Tarihi : 2004
Sayfa Sayısı : 576
Boyutları : 14x21cm
.
Kitap link : http://www.idefix.com/
.
Book: Angels & Demons
Writer : Thomas Harris
Publisher : Washington Square Press
Publish Date : 2009
Page : 496
Dimensions : 8.2 x 5.3 x 1.5 inches
.
.
Konu:
Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hâlâ faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonardo Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.
.
Film : Melekler ve Şeytanlar _ Angels & Demons (2009)
.
Yönetmen : Ron Howard
Senaryo : David Koepp, Akiva Goldsman
.
Oyuncular : Tom Hanks - Robert Langdon, Ayelet Zurer - Vittoria Vetra, Ewan Mcgregor - Carlo Ventresca, Stellan Skarsgård – Richter, David Pasquesi – Vincenzi, Cosimo Fusco - Father Simeon, Armin Mueller-Stahl – Straus, Pierfrancesco Favino – Olivetti, Carmen Argenziano - Silvano Ventivoglio, Elya Baskin – Kardinal, Nikolaj Lie Kaas - Bay Gray
.
Konu :
Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü. Dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, akıl almaz bir hedef.

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.
.

idefix Satış Ortağı

  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder