Sayfalar

Son Nesil – Childhood’s End (2015)


Kitap : Son Nesil
Yazar : Arthur C. Clarke
Yayınevi : Varlık Yayınları
Sayfa Sayısı : 199
Boyutları : 13x20 cm
.
Kitap link : http://www.idefix.com/
.
Book: Childhood’s End
Writer : Arthur C. Clarke
Publisher : Tor
Publish Date : 2010
Pages: 272
Dimensions : 12.7 x 1.7 x 19.7 cm
.
.
Konu: Tanrısalların dünyaya gelişi, Yeryüzü ‘nün tarihindeki en önemli ve etkileyici olaydı. Çünkü uzaydan gelen bu konuklar, beraberlerinde barış ve refahı da getirmişlerdi. İnsanoğlu, daha ne isteyebilirdi ki? Elli yıl içinde, insandan çok daha ileri olan bu yaratıklar, yoksulluğu, hastalıkları, savaşları ve korkuyu yeryüzünden silip atmışlardı... Ama bu Altın Çağ, birdenbire sona erecekti... Tanrısallar, insan soyunun son neslinin çocuklarını, insanlık mirasından koparmaya, kimsenin hayal bile edemeyeceği bir gelecek için hazırlamaya başlamışlardı. Nihayet Tanrısallar tüm dünyaya son duyurularını yaptıklarında, insan soyunun yok edilmesi sürecinin ilk adımını atmış oluyorlardı! Ve herşey, Tanrısalların da üstünde yer alan bir Yücedimağ'ın buyruğuyla yapılıyordu... (Tanıtım Bülteninden)
.

Film : Son Nesil – Childhood’s End (2015)
.
Yönetmen : Nick Hurran
Senaryo : Matthew Graham
.
Oyuncular : Daisy Betts – Ellie, Charles Dance – Karellen, Osy Ikhile – Milo, Julian McMahon - Rupert Boyce, Colm Meaney – Wainwright, Yael Stone – Peretta, Mike Vogel - Ricky Stormgren, Ashley Zukerman - Jake Greggson, Lachlan Roland-Kenn - Tom Greggson, Jacob Holt - Young Jake, Hayley Magnus – Amy, Rebecca Bower – June, Charlotte Nicdao - Rachel Osaka, Simone Oula - Earth Citizen
.
Konu : Uzaylılar dünyamızı keşfederler ancak…Beklediğimiz kadar dost canlısı varlıklar değillerdir. Dünya’yı işgal etmeleri için önlerinde duran bir tek şey var İnsanlık! En zayıf olanlar ve yetişkinlerin zayıf noktaları olan çocuklar ilk işgalin başlamasında önemli bir parçaya sahip olacaktır.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder