Sayfalar

O - It (2017)


Kitap : O
Yazar : Stephen King
Yayınevi : Altın Kitaplar
Basım Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 1216
.
Kitap link : http://www.idefix.com/
.
Book: It
Writer : Stephen King
Publisher : Scribner
Publish Date : 2017
Pages: 1184
Dimensions: 5.5 x 2.4 x 8.4 inches
.
.
Konu: Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry'yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık. (Tanıtım Bülteninden)
.

Film : O - It (2017)
.
Yönetmen : Andres Muschietti
Senaryo : Gary Dauberman
.
Oyuncular : Bill Skarsgård – Pennywise, Finn Wolfhar -         Richie Tozier, Jaeden Lieberher - Bill Denbrough, Javier Botet, Nicholas Hamilton - Henry Bowers, Owen Teague - Patrick Hockstetter, Sophia Lillis - Beverly Marsh, Megan Charpentier – Gretta, Jeremy Ray Taylor - Ben Hanscom, Steven Williams - Leroy Hanlon, Wyatt Oleff - Stanley Uris, Stephen Bogaert - Al Marsh, Jack Grazer - Eddie Kaspbrak, Jackson Robert Scott – Georgie, Ari Cohen - Rabbi Uris,
.
Konu : Derry'nin kasabası Maine'de çocuklar kaybolmaya başladığında, bir grup çocuk en büyük korkularıyla, yüzyıllardır katil ve vahşet hikayeleriyle bilinen Pennywise adında şeytan palyaço ile yüzleşmek durumunda kalırlar.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder