Sayfalar

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti 2 – The Twilight Saga: Breaking Dawn 2 (2012)Kitap : Şafak Vakti
Yazar : Stephenie Meyer
Yayınevi : Epsilon Yayınları
Basım Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 592
Boyutları : 14x21 cm
.
Kitap link : http://www.idefix.com/
.
Book: Breaking Dawn (The Twilight Saga)
Writer : Stephenie Meyer
Publisher : Little, Brown Books for Young Readers
Publish Date : 2012
Pages: 768
Dimensions : 5.5 x 2 x 8.2 inches
.
.
Konu:
Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar, nasıl savaşırdınız? Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa, nasıl vermemezlik ederdiniz? Ya onu gerçekten seviyorsanız?

Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire aşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen'a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa kurt adam jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir şeçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık'ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma'da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşemezse? (Tanıtım Bülteninden)
.

Film : Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti 2 – The Twilight Saga: Breaking Dawn 2 (2012)
.
Yönetmen : Bill Condon
Senaryo : Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg
.
Oyuncular : Kristen Stewart - Bella Swan, Robert Pattinson - Edward Cullen, Taylor Lautner - Jacob Black, Dakota Fanning – Jane, Jackson Rathbone - Jasper Hale, Ashley Greene - Alice Cullen, Maggie Grace - Irina Denali, Anna Kendrick - Jessica Stanley, Nikki Reed - Rosalie Hale, Michael Sheen      - Aro Volturi, Kellan Lutz - Emmett Cullen, Peter Facinelli - Dr. Carlisle Cullen, Elizabeth Reaser - Esme Cullen, Billy Burke - Charlie Swan, Jamie Campbell Bower - Cauis Volturi, Lee Pace – Garrett, BooBoo Stewart - Seth Clearwater, Cameron Bright – Alec, Julia Jones - Leah Clearwater, Joe Anderson – Alistair, Christopher Heyerdahl - Marcus Volturi, MyAnna Buring - Tanya Denali, Christian Camargo - Eleazar Denali, Alex Meraz – Paul, Noel Fisher – Vladimir, Mía Maestro - Carmen Denali, Lateef Crowder – Santiago, Angela Sarafyan – Tia, Judith Shekoni – Zafrina, Casey LaBow - Kate Denali, Omar Metwally – Amun, Charlie Bewley -     Demetri, Rami Malek – Benjamin, Ty Olsson – Phil, Chaske Spencer - Sam Uley, Bronson Pelletier – Jared, Tinsel Korey – Emily, Toni Trucks – Mary, Patrick Brennan – Liam, Tony Bentley - Maitre'd
.
Konu :
Efsanenin son filminde heyecan doruğa çıkıyor. Bella and Edward'ın kızı Renesmee doğduktan sonra, Cullen’lar Renesmee’yi ve tüm aileyi Volturi ile karşı karşıya getirecek bir yanlıştan korumak için diğer vampir klanlarını bir araya getirme çabasına girerler.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder