Sayfalar

Ben, Robot_I, Robot (2004)Kitap : Ben, Robot
Yazar : Isaac Asimov
Yayınevi : Altın Kitaplar
Basım Tarihi : 1992
Sayfa Sayısı : 224
Boyutları : 14x20cm
.
Kitap link : http://www.idefix.com/
.
Book: I, Robot
Writer : Isaac Asimov
Publisher : Spectra
Publish Date : 2008
Page : 256
Dimensions : 8.3 x 5.6 x 0.6 inches
.
.

Film : Ben, Robot_I, Robot (2004)
.
Yönetmen : Alex Proyas
Senaryo : Jeff Vintar, Isaac Asimov
.
Oyuncular : Will Smith - Del Spooner, Bridget Moynahan - Susan Calvin, Alan Tudyk – Sonny, James Cromwell - Dr. Alfred Lanning, Bruce Greenwood - Lawrence Robertson, Adrian Ricard – Granny, Chi Mcbride - John Bergin, Jerry Wasserman – Baldez, Fiona Hogan - V.I.K.I., Peter Shinkoda – Chin, Shia Labeouf - Farber
.
Konu :
Yıl M.S 2035. Robotlar, insanlarla müthiş bir uyum içerisinde yaşayacak şekilde programlanmıştır ve her geçen gün yaşamın bir parçası olmaya başlamışlardır. Amerikan Robot Şirketi'nde çalışan dahi bir bilim adamı ölü bulununca , dedektif Del Spooner (WIll SmIth) olayı araştırması için göreve çağrılır.

Robot psikoloğu Dr. Susan CalvIn'inde (BrIgdet Moynahan) yardımıyla, dedektif Spooner, bu davada bir robotun birincil şüpheli olabileceğini keşfeder. Robot istihbaratı soruşturmayı durdurmaya çalışır ve Spooner gerçeğe doğru attığı her adımda kendini, yaşamını da tehlikeye atabilecek bir yarış içerisinde bulur.

Zaman ilerledikçe, makineleştirilmiş dünyanın merkezinden, insanoğlunun varoluşuna meydan okuyan daha güçlü bir tehdit ortaya çıkar.
.


idefix Satış Ortağı


  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder